Hazel projekty

W ostatnim czasie uruchomiliśmy bardzo interesującą opcję dla tych spośród naszych Klientów, którzy szukają pomysłu na wyjątkowe i spójne wnętrze ale nie czują się na siłach aby takie stworzyć. My pojawiamy się na miejscu, wykonujemy pomiar i przygotowujemy projekt z uwzględnieniem naszych mebli.

 

1. Wykonanie projektu pustego jeszcze wnętrza (widok 2D + 3D wraz z rysunkiem całego wnętrza oraz skrojonym na miarę projektem mebli)

 

m001

 

Przykładowy projekt pokoju nastolatki

 

 

2. Projekt wnętrza w oparciu o wykonane przez nas wcześniej zdjęcia. Idealne rozwiązanie dla osób posiadających częściowo umeblowane wnętrze, gdzie kompleksowy projekt-wraz z wizualizacjami oraz rysunkami technicznymi jest po prostu zbędny.

 

1

2

 

Przykładowa realizacja w oparciu o rzeczywiste zdjęcie stołu. Po nałożeniu przez nas modelu 3d krzeseł wybranych przez klienta, wybór okazuje się o wiele prostszy.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Wystarczy skontaktować się z nami oraz zamówić wizytę w swoim domu a my pomożemy stworzyć funkcjonalne i unikatowe wnętrze z wykorzystaniem mebli oraz oświetlenia z naszej bogatej oferty.

 

Przy zamówieniu mebli uwzględnionych w naszym projekcie, zwracamy Państwu koszt projektu.

 

Zapraszamy,

Zespół Hazel Design